imageOferty pracy

Dołącz do najlepszych w Europie Środkowo-Wschodniej

Erste Securities Polska z siedzibą w Warszawie, jest częścią Erste Group, jednej z wiodących grup bankowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, której łączna wartość aktywów wynosi ok. 200 mld euro. Dom maklerski Erste Securities Polska prowadzi działalność na polskim rynku od 1995 roku i jest jednym z wiodących członków Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Świadczymy usługi maklerskie, doradztwo w zakresie Corporate Finance/ECM oraz dostarczamy analiz i rekomendacji, stale poszukując najlepszych specjalistów w tych obszarach. Jako część Erste Group, jednego z wiodących pracodawców w sektorze usług finansowych w naszym regionie, oferujemy unikalne możliwości rozwoju kariery i gwarantujemy dostęp do regionalnego know-how oraz doświadczenia całej Grupy. Umożliwiamy rozwój kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych.

W Erste Securities Polska, wierzymy, że nasz sukces zależy od utalentowanego, dobrze wyszkolonego, a także sprawnie zarządzanego zespołu specjalistów. Z dumą możemy powiedzieć, że zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów na rynku.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy w Erste, zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Prezesa Erste Group, Andreasa Treichla.